Бактерицидний рециркулятор повітря SHEMAX

зв’язатися з менеджером

 • Brand: SHEMAX
 • Product Code: SHE-R-25


Бактерицидний рециркулятор повітря SHEMAX R-25 призначений для знезараження повітря всередині приміщення.

Питання про безпечне повітрія завжди актуальне, особливо, в період сезонних епідемій респіраторних і вірусних захворювань. Якщо Ви власник салону краси, то Вам безсумнівно знадобитися даний рециркулятор, який дозволить подбати про безпечне повітрі усередині Вашого закладу і про здоров'я Вашого персоналу та відвідувачів. Аналізуючи відгуки наших покупців, які вже встановили рециркулятор, число хворих співробітників знизилося в кілька разів.

Принцип роботи рециркулятора:

Усередині корпусу знаходиться безпечна безозонову лампа, яка виконує основну функцію - знезараження повітря. Завдяки наявності безшумного мотора, повітря проходить через рециркулятор і допомагає обробити більший об'єм повітря в приміщенні. Таким чином, всі мікроби і бактерії, що містяться в повітрі, гинуть від випромінювання лампи, знезаражуючи приміщення в якому встановлений рециркулятор.

Безпека використання:

Рециркулятор може працювати в присутності людей, тварин і рослин. Як це можливо? SHEMAX використовує технологію від торгової марки PHILIPS - безозонову лампу. Принцип роботи полягає в використанні увіолевого скла, яке перешкоджає утворенню озону. Саме озон (активний кисень) у високій концентрації завдає шкоди людині. Тому варто приділяти велике значення складу лампи і розуміти яка лампа знаходиться всередині бактерицидного рециркулятора. SheMax вивчивши всі види існуючих ламп в світі, зупинив свій вибір на бактерицидної лампи PHILIPS, яка безпечна для людей, добре себе зарекомендувала протягом багатьох років і працює в 3-4 рази довше інших ламп. Також варто відзначити, що бактерицидні лампи - це ртутні лампи, кількість ртуті теж залежить від типу ламп. (В безозонових лампах в кілька разів менше ртуті, ніж в озонових). Саме безозонову лампи застосовую у всіх країнах Європи, так як вважаються найбезпечнішими серед бактерицидних ламп.

Головна перевага:

MaxTime PRO - технологія, яка дозволяє безпечно знезаражувати кімнату протягом 18 000 годин безперервної роботи.

Якщо ваш робочий день становить 9 годин на день, і ви працюєте весь місяць, без вихідних - ресурс бактерицидної лампи становить 5-6 років.

Якщо ваш робочий день становить 12 годин на день, і ви працюєте весь місяць, без вихідних - ресурс бактерицидної лампи становить 4-5 років.


Вимоги до установки:

Перед установкою ретельно виберіть місце де буде знаходитися рециркулятор: відстань від підлоги повинна бути не нижче 2.2-2.5 м, рециркулятор повинен бути розміщений тільки в горизонтальному положенні. Світло лампи через бічні решітки і логотип, не повинні потрапляти на людей, тварин і рослини. Краще уникати установки в кути кімнати, де можуть утворюватися мертві зони для рециркуляції повітря. Тривалість дезінфекції залежить від обсягу вашого приміщення і кількості людей, що знаходяться в кімнаті. Рекомендуємо враховувати ваші розміри кімнати, при виборі бактерицидної рециркулятора. Рециркулятор може працювати в безперервному режимі. Провітрювати приміщення не обов'язково. Рециркулятор повністю безпечний для роботи в закритих приміщеннях і не несе шкоду людині. Для повністю безпечної роботи рециркулятора, потрібно дотримуватися правил установки

Технічні характеристики:

 • Тип опромінення - закритого типу
 • Джерело УФ випромінювання - безозонову лампа
 • Квадратура приміщення, 90 м³
 • Повітряно-пропускна здатність, 100 м³ / год
 • Кількість бактерицидних ламп - 1шт
 • Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання 253,7 нм
 • Потужність безозонову лампи - 15 Вт
 • Потужність рециркулятора - 15 Вт
 • Споживана потужність - 30 Вт
 • Ресурс лампи - 18000 ч
 • Вага - 3,1 кг
 • Розмір - 66х12х12см