Колектор токсичних випарів - LASH-SHEMAX

зв’язатися з менеджером

  • Brand: SHEMAX
  • Product Code: SHE5


Забудьте про алергію,  краплях для носа, подразненні слизової і постійному чханню. Збірник токсичної пари SHEMAX-Lash запобігає випаровуванню клею, очищає повітря і запобігає появі хронічної алергії від частого контакту з агресивними запахами при випаровуванні. Ваше здоров'я - це запорука успішної кар'єри!

Перший складальник токсичної пари для майстрів нарощування вій та майстрів з нарощування нігтів акрилом манікюру під назвою «SHEMAX-Lash».

Фабрика «Компанія SheMax» провела опитування серед майстрів краси і дізналася, що кожен третій майстер, який працює в цій сфері, страждає алергією. При нарощуванні вій майстер вдихає випаровування від клею і при частій і тривалій роботі розвивається алергія. Раніше майстер вій знаходили вихід і купували спеціальні краплі в ніс, навіть кульки в ніс придумали, щоб уберегтися від запаху і хвороби носа.


Як працює SHEMAX Lash:

Колектор потрібно встановити максимально близько до продукту з сильним запахом. Ми рекомендуємо встановлювати клей і акрил на металевої кришки в самому верху колектора. Після включення пристрою ефект чутно миттєво. Спочатку колектор вловлює повітря через верхню частину корпусу, потім потік повітря рівномірно проходить через спеціальний фільтр з вугільним наповненням у вигляді сот, де він поглинається і усуває шкідливі токсичні випари.


Особливості:

Головною перевагою є високоякісний адсорбційний фільтр, особистої розробки. В основі фільтра вугілля, який є відмінним сорбентом в боротьбі з випарами. Розташування вугілля в фільтрі має форму сот. Ця складна конструкція вибрана спеціально, щоб повітря рівномірно проходив очитку, через кожну окрему соту. Активоване вугілля, є основою фільтра і знаходиться всередині сот в дробленні стані. Завдяки цьому він завжди рівномірно розподіляється всередині і забезпечує рівномірну очищення.
SHEMAX - Виберіть для себе найкраще!

Зовсім новий погляд на вашу розробку на абсолютно новому рівні!

Загальні характеристики
Електричне підключення 100-240V | 50-60Hz | 27W
Кількість двигунів 1
Країна виробник Україна
Швидкість 4,1 м/с
Гарантійний строк 1 рік
Габарити
Вага 0,94 кг