Пилозбірник - STYLE PRO SHEMAX - зелений

зв’язатися з менеджером

  • Brand: SHEMAX
  • Product Code: SHE3-07Робоча площа захоплення пилу - 24x17 см

Завдяки широкій площі захоплення в 24х17 см (замість традиційних 13 см у існуючих пилозбірників) горизонтальна витяжка STYLE PRO  SHEMAX дослівно не дасть  пилу підніматися в повітря або осідати на предметах. Вона моментально поглинає її, під сильним тиском пресує і блокує у відсіках закритих фільтрів, перетворюючи пил в найдрібніші гранули.
Металеві грати на магнітах

Стильне дизайнерське рішення реалізовано в решітці логотипу бренду SHEMAX, що додає моделі вишуканості і витонченості. Вона чудово доповнить будь-який інтер'єр і стане його яскравим акцентом, а завдяки наявності магнітів створить легкість в експлуатації і значно скоротить процес очищення фільтра.
Відцентровий мотор – 2 шт 

Унікальність моделі STYLE PRO полягає в наявності двох відцентрових моторів, які виготовлені спеціальним замовленням для компанії SHEMAX. Розумний потік повітря через литі лопаті рівномірно захоплює пил абсолютно по всьому периметру моделі зі швидкістю 3,7 м / с, а новітня технологія "air bowl", подібно до торнадо, направляє її з поверхні в центр, не залишаючи пилу шансу. Термін безперервної роботи мотора - 6 років.
Багаторазовий фільтр

SHEMAX вигадали технологію, яка дозволяє не накопичуватися пилу на стінках мотора, шкодячи йому, а миттєво вбирати без залишків весь пил у відділи. Вся справа в фільтрі, що встановлений прямо над мотором витяжки, тому "відловлює» її до "входу". Спресований пил втрачає властивість "рухливості" і легко утилізується без залишків. Саме з цією метою замість традиційного мішка для збору пилу SHEMAX став використовувати закриті відсіки.Висота 7 см і вага 1.52 кг

Модель STYLE PRO  має найнижчий показник висоти в світі - всього лише 7 см і важить - 1.52 кг. Займає площу робочого столу - 36х20. Стильний мінімалістичний пристрій з вишуканим дизайнерським рішенням, авторської розробки адаптований до будь-якого, навіть самого компактного робочого простору. Модель STYLE PRO  неодмінно стане складовою  вашого інтер'єру і розповість усім відвідувачам про ваш чуткий і вишуканий смак.


Загальні характеристики
Електричне підключення 100-240V | 50-60Hz | 54W
Кількість двигунів 2 шт
Країна виробник Україна
Швидкість 3.7 м/с
Гарантійний строк 1 рік
Габарити
Вага 1,52 кг
Вага в коробці 2,12 кг
Розмір 37 х 20 х 7 см
Розмір коробки 46,5 х 22 х 8,5 см
Площа захоплення повітря 19 х 28 cм