Фільтр для колектора - SHEMAX -Lash


А ви знали, що за типом вашої алергії будь-який лікар-імунолог може визначити, як довго ви працюєте майстром з нарощування вій?


Воно рано чи пізно виявляється у всіх професійних майстрів: від банального головного болю, до астми і анафілактичного шоку. І чим довше ви працюєте, тим серйозніше проблема.


Справа в тому, що цианакрилат, який входить до складу кожного клею для нарощування вій та забезпечує моментальне міцне склеювання, дуже токсичний і летючий. Його випаровування впливають не тільки на дихальні шляхи, але також вбираються шкірою і волоссям, і викликають алергічні реакції.

Тому спеціально для лешмейкеров SHEMAX  створив перший в світі колектор токсичної пари SHEMAX-Lash, який не дозволяє шкідливим випаровуванням "досягти своєї мети".

Головною перевагою збирача токсичного пару є високоякісний адсорбційний фільтр - абсолютна інновація від інженерів SHEMAX .

В основі фільтра використовується подрібнене активоване вугілля, який моментально нейтралізує шкідливі випари. Це найефективніший сорбент.

Унікальність конструкції фільтра для колектора SHEMAX -Lash - диск у формі сот.

Дрібного пилу і випарів досить просто торкнутися фільтрувального матеріалу. Він рівномірно розподіляє токсичне повітря всередині колектора, пропускає його через кожну вугільну соту і забезпечує потрійну очистку.

Фільтр зручний в експлуатації - щоб змінити його, досить зняти магнітні грати колектора.

Утилізація пилу і випарів абсолютно безпечна - всі токсичні речовини під великим тиском пресуються і перетворюються в гранули.


Як результат, майстер краси навіть при 8-годинного робочого дня не піддається впливу агресивних токсичних випарів, що провокують небезпечні алергічні реакції.




Особливості:

Головною перевагою є високоякісний адсорбційний фільтр, особистої розробки. В основі фільтра вугілля, який є відмінним сорбентом в боротьбі з випарами. Розташування вугілля в фільтрі має форму сот. Ця складна конструкція вибрана спеціально, щоб повітря рівномірно проходив очитку, через кожну окрему соту. Активоване вугілля, є основою фільтра і знаходиться всередині сот в дробленні стані. Завдяки цьому він завжди рівномірно розподіляється всередині і забезпечує рівномірну очищення.



Source: https://shemax.ua/lash © shemax.ua