5 років компанії SHEMAX

heading_title

01.05 відбувся наш ювілей 5 років SHEMAX. Цього дня ми відзначали відкриття нового виробництва, яке побудували у період війни.

1 травня 2018 року, запустилося виробництво. За кілька місяців в України зайшов до всіх великих магазинів. Працювали лише за 100% передоплатою.

На початку 2019 року вирішили вийти на Європейський ринок.


У той рік було ухвалено безліч рішень. Чітко визначили шлях знали, що SHEMAX – це бренд, це місце сили та мотивацій. Зняли з виробництва всі старі моделі, які самі ж розробили і пішли в ексклюзивний, преміальний сегмент. Розробили новий модельний ряд, отримали три патенти та розпочали новий шлях експорту

На кінець 2019 року зробили всі документи для експорту. Провели перше дослідження у світі манікюрного пилу на базі національного університету в Дніпрі та довели, наскільки шкідливою є робота майстра манікюру без витяжки SHEMAX.

На початку 2020 року всесвітня пандемія, знову прийняли рішення, яке не розуміють і по цей день деякі люди, про вихід з усіх оптових магазинів України та зосередиться лише на експорті та власній дистриб'юторській мережі.

Наприкінці 2020 року, всупереч епідемії Ковіда, беремо участь у 5 виставках Європи.

На початку 2021 року ми переїжджаємо у більше приміщення. 2021 рік був для нашої компанії - роком стабільного зростання. Нова команда, нове обладнання, офіс. Розпочали пошук землі під будівництво заводу у Дніпрі. І вже були готові укласти угоду, але я різко припинила переговори і не дарма.

Початок 2022 року війна, росія напала на Україну. Угода на паузі, життя втрачено, плани порушені, страх, хаос та невизначеність, сльози. Вже за місяць приймаємо знову важливе для нас рішення, незважаючи ні на що продовжуємо жити. Переїжджаємо до Закарпаття, купуємо 3 га землі у полі та починаємо будувати завод. Завод SHEMAX - був побудований всупереч всьому, лише за 3,5 місяця! Усі будматеріали закуповувалися в містах, де постійно падали ракети, будували заводи на генераторах, оскільки світла не було. Ми звикли до іншої швидкості життя, нам було дуже складно морально! Але! Ми побудували завод та продовжуємо будувати й зараз!


У середині 2022 року ми відкриваємо ще дві компанії, одну з яких у Європі. Отримуємо торгову марку SHEMAX у Європі та виходимо на Американський ринок.

До кінця 2022 року повністю переїжджаємо з Дніпра в Ужгород і перевозимо наше виробництво. 30 грудня 2022 року перше відправлення до Польщі з нового заводу SHEMAX

Початок 2023 року закінчуємо малярні роботи, встановлюємо меблі, садимо дерева, налагоджуємо процеси, підбираємо нову команду. У новому оточенні для нас дуже складно, ми відчуваємо та розуміємо, що тут інша реальність. Попри все, ми продовжуємо жити, облагороджуємо, проєктуємо нові моделі, закуповуємо нове обладнання.За 5 років ми здобули високі результати, супер зростання, не злякала пандемія, не зупинила війна. Поки ми живемо, ми робитимемо свою роботу бездоганно!