Corporate day-2023

heading_title


Про український бренд SHEMAX знатиме увесь світ! Запам‘ятайте ці слова! - керівниця компанії Тетяна Шелест

Як це зробити? Команду лідерів SHEMAX з різних куточків України зібрали на Corporate day у одному з найкращих місць у серці Карпат, аби підбити підсумки року, що минає, та спільно обговорити стратегію розвитку. 


2023 рік став бізнес-проривом! Попри ситуацію в країні через війну-приніс успіх! Про це - мовою цифр. 

За 4 місяці релокували бізнес на Закарпаття - побудували завод SHEMAX, запустили перший цех, обладнали його 4 новими верстатами, придбали земельну ділянку і запустили будівництво ще одного заводу під новий напрямок. Між тим - пройшли бездоганно податкову перевірку, відвідали 15 виставок у Європі та США. Подбали й про комфорт працівників - купили мікроавтобус для розвезення, облаштували територію - постелили траву і висадили понад півсотні туй, а ще зробили лаунж-зону, у процесі автомийка та гараж під авто! 

Пишаємося, що працюємо в Україні та на її благо! Адже створюємо робочі місця, підняли зарплати, сплачуємо податки і, найголовніше, наближаємо Перемогу, підтримуючи ЗСУ. Лише за цей рік купили дві автівки для військових. Минулоріч переказали мільйон гривень офіційно з компанії! Тому з гордістю на заводі майорять поруч прапори України та компанії SHEMAX

А ще за цей час започаткували нові традиції, які об’єднують колектив: день іменинника, день вишиванки, відкриття заводу, марафон, корпоратив… Далі буде! 

Окремо про розвиток! Розробили новий модельний ряд настільних "SHEMAX DeLux", які скоро надійдуть у продаж, сконструювали прототип педикюрної витяжки. А ще замовили стратегічну сесію з Андрієм Федоровим. 

Філософія SHEMAX - це краса в деталях, тому прагнемо досконалості, естетики в кожній деталі, до якої хочеться доторкнутись. І незабаром  SHEMAX  звучатиме у всьому світі, як преміальний бренд у люксовому сегменті. Наш успіх братимуть за основу, а історію компанії вивчатимуть  для досвіду! 


Два дні керівники та топменджери плідно попрацювали і в результаті мозкового штурму:  нові плани, цілі та завдання! А також відпочинок у гарній компанії! Потужна енергія, корпоративний дух і атмосфера Закарпаття - зарядив на повну та прокачав колектив!

Далі – до справи! Адже хто прагне покращення, шукає і знаходить будь яку можливість, хто не хоче вдосконалення - шукатиме виправдання!

Разом – до успіху!