2023:рік викликів, розвитку та змін

heading_title

Другий рік війни в Україні – працювати стає важче! Попри ситуацію SHEMAX розвивається!

Перевезення бізнесу з Дніпра у найбезпечніший регіон країни – Закарпаття, зведення заводу на 3,5 га на околиці Ужгорода за 4 місяці, запуск виробництва за європейськими стандартами – так, було складно! Проте не має нічого неможливого, якщо команда готова до викликів! Тому все вдалося! Успішний досвід релокації SHEMAX беруть за приклад інші підприємства. 

Та найскладніше виявилося запустити процеси в бізнесі. Попри труднощі – впоралися!Бувало, не знали, за що вхопитися, з чого починати – стільки одночасно задач стояло. Ставили пріоритети, впорядкували обов’язки кожного працівника, допомогли тайм-менеджмент та ефективне керівництво бізнес-процесами.

Нові люди в команді – довелося вчити «з нуля», адаптація, інший менталітет, правила.

Пошкоджені верстати при перевезенні, втрачений товар, багато сировини застрягло в портах через війну, зміна митних правил не на користь експортерів… Це додатковий стрес та невизначеність. Усе було!

Завдяки сильній команді, все подолали, вистояли, виросли!

Збільшили продажі в майже 40 країнах світу, вийшли на нові ринки. З листопада відновили постачання в Україні! Відтак якісне обладнання доступне і українським майстрам.


Побудували офіс. Практично готовий другий цех, закупили нове обладнання Придбали ще ділянку у 7 га, почали будівництво нового заводу – розвиватимемо ще один напрям.

Завдяки росту і регулярним замовленням SHEMAX працює на перемогу України над агресором:

- перерахували 1 мільйон гривень на армію,

- придбали 2 пікапи і передали на фронт,

-  закупили турнікети, термобілизну, зимову гуму для авто.Цілі на 2024 амбітні: незабаром запуск нового продукту, готуємо багато цікавого.

Вдячні команді, партнерам, клієнтам, які обирають SHEMAX!

Разом - ми сила!

І тільки так - до перемоги!