Донат у 250 000 гривень на морські дрони

heading_title

SHEMAX вкотре підтримав Збройні Сили України

Як SHEMAX допомагає армії
SHEMAX з перших днів війни допомагає армії. Гроші, автівки, зимова гума, харчі, одяг, амуніція – усе, що просять захисники з фронту. Тільки минулоріч компанія перерахувала мільйон гривень на потреби Збройних Сил України.
Співвласник SHEMAX Сергій Шелест постійно тримає на контролі потреби військових. Каже: «Так наближаємо Перемогу України!»

Куди зараз SHEMAX спрямував допомогу
Чверть мільйона гривень SHEMAX перерахував на фандрайзингову платформу UNITED24. Кошти підуть на закупівлю 35 морських дронів Sea Baby, аби захистити українські морські акваторії та мирні міста від крилатих ракет, що запускає ворог. А ще допоможе розблокувати коридор для цивільних суден, які перевозять зерно на світовий ринок.

Як SHEMAX підкреслює свою соціальну відповідальність
Завдяки успіху SHEMAX, компанія не тільки постійно вкладає в безпеку, а й активно розвивається, продовжуючи створювати робочі місця, наповнювати бюджет податками та підтримувати економіку.

Співвласниця Тетяна Шелест: «Наша позиція дуже чітка, ми залишились в Україні, побудували завод під час війни, будуємо ще один. Попри все, продовжуємо розвивати нашу компанію SHEMAX, створюємо робочі місця, віримо в Перемогу, продовжуємо працювати, допомагаємо нашим воїнам!
Дякуємо, що обираєте SHEMAX - разом до перемоги! Слава Україні!»

Успіх SHEMAX – заради і для України
SHEMAX виходить за межі звичайного бізнесу: вкладаючи в сучасні технології, що дбають про здоров’я українців, підтримує обороноздатність батьківщини. Це, власне, про відданість компанії та віру в Перемогу, навіть, у важкі часи для країни!

Обираючи SHEMAX – обираєте успіх України!