PRO BEAUTY EXPO 2024

heading_title

SHEMAX з командою та найкращим стендом на головній б’юті події року PRO BEAUTY EXPO 2024 12-14 березня в Києві

 

Презентація бренду SHEMAX

Це були атмосферні та насичені 3 дні! Ми підготували презентації, квести, а ще тест-драйв та продаж продукції SHEMAX для відвідувачів виставки. А також це нові знайомства, клієнти, партнери, амбасадори та технологи – усі, чиї серця підкорив український бренд. Про його популярність свідчить активність майстринь манікюру у розіграші. Стильний Style PRO від SHEMAX розіграли серед відвідувачів виставки у прямому ефірі.

Співвласниця SHEMAX Тетяна Шелест каже: «Усе повинно бути на найвищому рівні, бездоганно до дрібниць, як і наша преміальна філософія SHEMAX

 

Спонсорство

Окрема історія – чемпіонат СПУ у рамках PRO BEAUTY EXPO 2024. Як спеціальний партнер з нігтьової естетики, SHEMAX долучився до нагородження найкращих у різних номінаціях подарунками від компанії. Переможці отримали трендові пилозбірники, підлокітники, стильні аксесуари. Так компанія підтримує розвиток української сфери краси.

Тетяна Шелест переконана: «З SHEMAX українські майстри манікюру вийдуть на новий рівень сервісу. Пишаємось, що компанія дотична до розвитку та успіху фахівців б’юті сфери.»

 

Підготовка до виставки

Команда готувалася до заходу завчасно та ретельно. Преміальний стенд SHEMAX – вишуканий та мінімалістичний, як філософія бренду - найкращий у своєму сегменті. Стильна фотозона до вподоби учасникам, сотні фото на згадку залишаться після виставки. А ще купа вражень та позитивних емоцій, якими відвідувачі ділилися з нами за келихом ігристого! Відгуки і досі надходять на сторінки у соцмережах.

Тетяна Шелест: «Тільки так – впевнено та динамічно - мав і зміг SHEMAX увірвався на б’юті ринок України після 5-річної перерви! Адже через пандемію коронавірусу, потім війну, компанія працювала виключно на експорт! Продажі відновили в Україні в кінці 2023 року, аби українські майстри манікюру мали можливість обирати найкраще та безпечне обладнання для салонів краси!»

 

Результати

SHEMAX достойно представив бренд PRO BEAUTY EXPO 2024 і став ближчим до українських майстрів манікюру. Продажі стрімко зростають, як і популярність бренду. Для продажу на українському ринку компанія створила окрему сторінку в Інстаграм shemax.ua. І саме на виставці кількість підписників сягнула першої тисячі!

Тетяна Шелест задоволено: «Ми поставили ціль – збільшити кількість підписників на сторінці Інстаграм до тисячі за три дні! І впоралися! Тому що: наша команда сильна, злагоджена і об’єднана любов’ю до бренду, а продукція SHEMAX – якісна, надійна і вишукана! У такому тандемі – успіх неминучий! І це – тільки початок!»