SHEMAX на Cosmoprof Worldwide Bologna 2024

heading_title

Враження від Виставки
Цьогоріч SHEMAX знову підтвердив свою присутність на міжнародній арені, беручи участь у відомій виставці Cosmoprof Worldwide у Болоньї 2024. Зі стендом "B16" у залі 36, ми не просто показали наші інноваційні продукти, а й продемонстрували грандіозність та вишуканість бренду SHEMAX.
Тетяна Шелест: «Ми там, де твориться історія б’юті індустрії світу!»

Стенд SHEMAX
Наш стенд став справжнім втіленням інновацій та краси, які SHEMAX вносить у світову індустрію краси. Ретельно продуманий дизайн стенду не лише привертав погляди відвідувачів завдяки своїй вишуканості та грандіозності, але й створював ідеальне середовище для демонстрації нашої продукції. Завдяки відкритому та просторому розташуванню, кожен гість мав можливість не лише оглянути наші новинки, а й переконатися в їх високій якості, поспілкуватися з представниками команди, протестувати пилозбірники та отримати повну консультацію.
Тетяна Шелест: «Стенд SHEMAX - неймовірно красивий та просторий. Концепцію та дизайн я продумала до дрібниць, аби відобразити нашу філософію та підхід до кожного аспекту діяльності SHEMAX: від уваги до деталей до прагнення досконалості!"
Родзинка заходу 
Новий Пилозбірник від SHEMAX уперше на Cosmoprof в Болоньї! Ми представили нашу нову розробку - пилозбірник, який вже встиг справити фурор серед відвідувачів та партнерів. Участь у Cosmoprof дозволила нам виступити не просто як учасники, а як піонери індустрії краси, представляючи продукцію, що задає тенденції.
Тетяна Шелест: «SHEMAX – ми не стежимо за трендами, ми їх створюємо!»

Розвиток та новий досвід
Cosmoprof не тільки про продукцію, а й про розвиток! Наша команда активно долучилася до конференцій, тренінгів, поглиблюючи знання про найновіші тренди в нігтьовому мистецтві. Ми мали змогу обмінятися досвідом з провідними експертами галузі, що надало нам непереоціненні знання та досвід.
Тетяна Шелест: «Чотири дні у супер режимі, активні переговори, нові знайомства та приємні зустрічі з нашими улюбленими партнерами зі всього світу!»

Команда SHEMAX
На виставці наш стенд не лише вирізнявся продукцією, але й неймовірною командою. Від технічних геніїв до творчих особистостей, кожен вніс унікальний вклад у наш успіх. Ця виставка стала відображенням нашої спільної пристрасті та відданості красі, яка об’єднує нас як одну велику сім’ю.
Тетяна Шелест: «Пишаюся командою SHEMAX! Віддаю належне кожному - за їхню працю, відданість та інноваційний підхід, які роблять нашу компанію унікальною та успішною!»

Наше Майбутнє
Участь у Cosmoprof Worldwide Bologna 2024 підтвердила: завдяки поєднанню інновацій, якісної продукції та неперевершеної командної роботи, ми продовжуємо підкреслювати свою роль лідерів у світовій індустрії краси. Це – основа нашого успіху. Разом ми продовжуємо будувати майбутнє, що надихає!
Тетяна Шелест: «Процес запущений, команда лідерів зібрана- усі заряджені на результат, розширюємо напрямки! Ціль - все для салону краси в одному місці! Екосистема від SHEMAX!»

SHEMAX – next level service!