Чергове авто на фронт від SHEMAX

heading_title

Підтримка, що наближає перемогу

Команда SHEMAX не лише експерт у сфері краси та інновацій, а й активно підтримує героїв на фронті. Ми із вдячністю захисникам України передали спецпідрозділу «Стугна» мікроавтобус Volkswagen Transporter.

Співвласник компанії Сергій Шелест про підтримку ЗСУ: «Робили, робимо і будемо це робити. Бо ми - Українці!»


Незламний дух і тверда рука допомоги

Ця ініціатива була реалізована завдяки спільним зусиллям та небайдужості команди SHEMAX. Автомобіль придбали у польському місті Варшава, після чого його доставили в Україну. Пройшовши необхідний технічний огляд та ремонт, мікроавтобус поїхав на фронт, де він стане надійним помічником у боротьбі за мир та свободу нашої країни.

Вагомий внесок у спільну справу

З початку повномасштабного вторгнення, колектив SHEMAX активно долучається до підтримки Збройних Сил України. Ми задонатили на загальну суму понад мільйон 250 тисяч гривень. Команда не обмежилася лише фінансовою допомогою, а також надала автомобілі, зимову гуму, термобілизну, одяг, харчі та інші необхідні речі, які затребувані на фронті.

Слова, що надихають від співвласниці компанії Тетяни Шелест: «Це наш вклад у перемогу! Адже завдяки нашим воїнам, ми можемо працювати у тилу та підіймати економіку України! Лише так! Разом до перемоги!».


Ці слова відображають загальну позицію команди SHEMAX – підтримку та віру у незламність духу українського народу та його захисників.

Діяльність компанії перевищує межі краси та естетики, демонструючи, що SHEMAX  - не лише про  інновації та розвиток б’юті індустрії, а й активно долучається до боротьби за майбутнє України. Адже завод свого часу побудували не за кордоном, а на рідній землі, аби працювати тут на благо Батьківщини. А передача мікроавтобуса на фронт тільки черговий доказ непохитної підтримки та відданості Україні.