SHEMAX – 6 років

heading_title

Підбили підсумки перших шести років компанії та намітили плани на майбутнє разом з командою, партнерами та технологами.


SHEMAX сьогодні  

Завод в Україні, унікальні рішення для б’юті-сфери, експорт продукції у майже 40 країн світу, понад сотня партнерів, потужна команда -  це SHEMAX сьогодні. І це тільки початок. Попереду нові ідеї, проєкти, країни та ринки. Роботи багато, проте ми готові перетворювати виклики на успіх!

Тетяна Шелест: «Ми не слідуємо б’юті трендам, ми їх задаємо!»

 

SHEMAX: від мрії до її реалізації 

Шлях успіху компанії, довжиною у 6 років:

2018 рік - заснування компанії у місті Дніпро, Україна. SHEMAX – сімейний бізнес.

2019 рік - авторські розробки обладнання для салонів краси стають популярними у всьому світі. SHEMAX Style Pro стали еталоном бездоганності в люксовому сегменті б’юті сфери.

2020 рік – пандемія коронавірусу. Продажі всередині України припинили та почали експорт у Європу.

2021 рік - вийшли на ринок США.  

2022 рік - в Україні війна! Релокували бізнес у прикордонне містечко Ужгород на Закарпаття. За 4 місяці побудували завод площею 3,5 га, запустили бізнес процеси. 

2023 рік - старт будівництва другого цеху заводу. З грудня відкрили продажі в Україні, аби продукція була доступна українським майстрам манікюру. 

2024 рік - компанія масштабується, відкрили ще один офіс, залучили у команду фахівців з маркетингу та дизайну. 

Тетяна Шелест: «: Про Україну знатиме весь світ завдяки SHEMAX. Тому не зупинятися! Навіть якщо повернули не туди, шукаємо інший шлях, нові можливості та відкриваємо горизонти на шляху до мети»

 

SHEMAX і підтримка України

Успіх компанії можливий завдяки нашим захисникам, які боронять Україну. Тому завдання бізнесу та кожного, хто не на війні, всіляко підтримувати армію. Обираючи продукцію SHEMAX, ви наближаєте разом з нами перемогу.  З початку повномасштабного вторгнення компанія задонатила 1 250 000 гривень на ЗСУ, передали три авто на фронт, а також зимову гуму, термобілизну, одяг, харчі.

Сергій Шелест: «Інакше ніяк! Адже ми – українці. Будемо донатити до перемоги!»

 

Шоста річниця: час підсумків та планів

Цьогоріч ми відзначили своє шестиріччя скромно, але з великою  вдячністю кожному члену нашої команди, партнерам та технологам. Адже саме вони ключ до наших успіхів і майбутніх досягнень. Зібралися на заводі, аби підбити підсумки, поділитися новими ідеями та намітити план дій. Адже SHEMAX – про розвиток, інноваційність, вдосконалення. Тому компанія і є лідером індустрії краси та новаторства.

 

SHEMAX – next-level services