Українська компанія "SheMax" під час повномасштабної війни в Україні будує нове виробництво і щиро вірить в перемогу. Як виживає і розвивається Український бізнес?


Компанія "SheMax" заснована у Дніпрі у 2018 році як родинний бізнес. Вона виготовляє обладнання для майстрів салонів краси: витяжки для збору нігтьового пилу, підставки для рук, бактерицидні рециркулятори повітря та інші матеріали для майстрів. У компанії кажуть, що це не просто гаджети для майстрів, це обладнання допомагає зберегти здоров’я спеціалістів, які щодня працюють у салонах краси. Доведено, що нігтьовий пил дуже небезпечний і може спричинити алергію, а витяжки "SheMax" ефективно очищують повітря.


Уся продукція "SheMax" сертифікована та запатентована. Все виготовляється в Україні та експортується у понад 28 країн Європи, Канаду, Ізраїль та Південну Америку. За роки розвитку компанія здобула гарну репутацію на ринку України та за її межами.


“З початком вторгнення росії в Україну ми мали складнощі з сировиною, а темпи виробництва та продажів впали майже на 100%. Не зрозуміло скільки часу буде війна і куди саме зараз прилетить ракета, розповідає співзасновниця Тетяна Шелест. Щоб перестрахувати компанію "SheMax", вирішили в іншому місці паралельно будувати новий завод. В період війні купили землю і розпочали будівництво. І ось така картина, щодня молимось, щоб люди були живі в Дніпрі, щоб виробництво не зупинялось і  паралельно з великою швидкістю будувалось нове виробництво SheMax


Не зважаючи на тяжкі для нас часи, ми прийняли ще одне сміливе рішення, взяти участь у міжнародних виставках. З початку року було відвідано 8 виставок в Європі, Канаді та на Кіпрі. Завдяки високій якості продукції "SheMax", та нашій активності, нам вдалось стабілізувати ситуацію в компанії та збільшити продажі на 50%. Ми не просто врятували компанію, ми почали інвестувати в нове будівництво та подальший розвиток "SheMax". Зараз закінчується будівництво першої секції, а вже в грудні 2022 року ми плануємо там запустити роботу.


Також є багато ризиків, пов’язаних з війною. Наприклад, ми заплатили великі гроші у Дніпрі за вікна, метал та сендвіч панелі для будівництва нового приміщення, але через постійні обстріли дуже хвилюємося, чи зможемо отримати замовлене. Тільки Господь Бог знає чого очікувати від цієї війни. Хоча інвестувати у будівництво під час війни дуже ризиковано, ми це робимо незважаючи ні на що. Ми хочемо, розвивати компанію, створювати нові робочі місця і щоб світ знав, що Україна створює круті продукти!” — розповіли власники  компанії Сергій Шелест і  Татьяна Скорнякова (Tatyana Shelest) Татьяна Шелест 

"На відміну від часів пандемії, виклики 2022 року виявились ще складнішими. Проте історія "SheMax" — це історія важливих, своєчасних і, часом, ризикованих рішень на шляху постійного розвитку та щоденної праці. А ще, це про беззаперечну віру у нашу країну та її перемогу!", — говорить пані Тетяна Шелест.


Для того, щоб стати дистриб'ютором нашої продукції SheMax і розвиватись разом з нами пишіть на info@shemax.ua 

16.11.2022