Наша компанія SheMax взяла участь у щорічному проєкті Cosmetic Brand of the Year - Quality and Beauty в Польщі. За рішенням голосування, пилозбірник марки SheMax отримав звання косметичного бренду року 2022.

«Cosmetic Brand of the Year - Quality and Beauty» є визнанням зусиль компанії для забезпечення найвищої якості своєї продукції та послуг. 

Нас обрали, тому що  SheMax постійно прагне підіймати свої стандарти та впроваджувати сучасні рішення для найвибагливіших клієнтів.Завдяки цій нагороді нас знайдуть клієнти, які шукають найкращі витяжки у всьому світі, а ми задовольнимо їхні очікування.

Переможцями конкурсу 'Cosmetic Brand of the Year - Quality and Beauty' стали компанії, яким варто  довіряти, адже вони пропонують продукти та послуги найвищої якості, використовують сучасні технології та інноваційні рішення, поставивши перед собою за мету якість та надійність. Переможці премії зміцнюють свої позиції серед лідерів ринку та ідентифікуються з найвищою якістю своєї продукції та послуг.Церемонія відбудеться у Варшаві, ми з радістю поїдемо туди всією командою..

Хочемо відзначити, що всі конструкції та розробки належать Сергію Шелесту. Його точні розрахунки в логіці роботи витяжок, витончений смак в дизайні зробили бренд SheMax найпопулярнішим обладнанням серед майстрів манікюру по всьому світу!


Особлива подяка нашому лідеру в Польщі Анні Забинській – нашому ексклюзивному партнеру, за любов і віру в SheMax. Разом ми - лідери, що роблять світ кращим, а майстрів манікюру - здоровими!


Побачимося в Польщі на нагородження!!


Майстер манікюру? Дозволь собі SheMax!

22.11.2022