Бактерицидний рециркулятор повітря Shemax R-25 призначений для знезараження повітря всередині приміщення.

Питання про безпечне повітрія завжди актуальне, особливо, в період сезонних епідемій респіраторних і вірусних захворювань. Якщо Ви власник салону краси, то Вам безсумнівно знадобитися даний рециркулятор, який дозволить подбати про безпечне повітрі усередині Вашого закладу і про здоров'я Вашого персоналу та відвідувачів. Аналізуючи відгуки наших покупців, які вже встановили рециркулятор, число хворих співробітників знизилося в кілька разів.

Принцип роботи рециркулятора:

Усередині корпусу знаходиться безпечна безозонову лампа, яка виконує основну функцію - знезараження повітря. Завдяки наявності безшумного мотора, повітря проходить через рециркулятор і допомагає обробити більший об'єм повітря в приміщенні. Таким чином, всі мікроби і бактерії, що містяться в повітрі, гинуть від випромінювання лампи, знезаражуючи приміщення в якому встановлений рециркулятор.

Безпека використання:

Рециркулятор може працювати в присутності людей, тварин і рослин. Як це можливо? SheMax використовує технологію від торгової марки PHILIPS - безозонову лампу. Принцип роботи полягає в використанні увіолевого скла, яке перешкоджає утворенню озону. Саме озон (активний кисень) у високій концентрації завдає шкоди людині. Тому варто приділяти велике значення складу лампи і розуміти яка лампа знаходиться всередині бактерицидного рециркулятора. SheMax вивчивши всі види існуючих ламп в світі, зупинив свій вибір на бактерицидної лампи PHILIPS, яка безпечна для людей, добре себе зарекомендувала протягом багатьох років і працює в 3-4 рази довше інших ламп. Також варто відзначити, що бактерицидні лампи - це ртутні лампи, кількість ртуті теж залежить від типу ламп. (В безозонових лампах в кілька разів менше ртуті, ніж в озонових). Саме безозонову лампи застосовую у всіх країнах Європи, так як вважаються найбезпечнішими серед бактерицидних ламп.

Головна перевага:

MaxTime PRO - технологія, яка дозволяє безпечно знезаражувати кімнату протягом 18 000 годин безперервної роботи.

Якщо ваш робочий день становить 9 годин на день, і ви працюєте весь місяць, без вихідних - ресурс бактерицидної лампи становить 5-6 років.

Якщо ваш робочий день становить 12 годин на день, і ви працюєте весь місяць, без вихідних - ресурс бактерицидної лампи становить 4-5 років.


Вимоги до установки:

Перед установкою ретельно виберіть місце де буде знаходитися рециркулятор: відстань від підлоги повинна бути не нижче 2.2-2.5 м, рециркулятор повинен бути розміщений тільки в горизонтальному положенні. Світло лампи через бічні решітки і логотип, не повинні потрапляти на людей, тварин і рослини. Краще уникати установки в кути кімнати, де можуть утворюватися мертві зони для рециркуляції повітря. Тривалість дезінфекції залежить від обсягу вашого приміщення і кількості людей, що знаходяться в кімнаті. Рекомендуємо враховувати ваші розміри кімнати, при виборі бактерицидної рециркулятора. Рециркулятор може працювати в безперервному режимі. Провітрювати приміщення не обов'язково. Рециркулятор повністю безпечний для роботи в закритих приміщеннях і не несе шкоду людині. Для повністю безпечної роботи рециркулятора, потрібно дотримуватися правил установки

Технічні харакерістікі:

 • Тип опромінення - закритого типу
 • Джерело УФ випромінювання - безозонову лампа
 • Квадратура приміщення, 90 м³
 • Повітряно-пропускна здатність, 100 м³ / год
 • Кількість бактерицидних ламп - 1шт
 • Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання 253,7 нм
 • Потужність безозонову лампи - 15 Вт
 • Потужність рециркулятора - 15 Вт
 • Споживана потужність - 30 Вт
 • Ресурс лампи - 18000 ч
 • Вага - 3,1 кг
 • Розмір - 66х12х12см
EAN-13 4820256490112
Що подарувати на подарунок до свята?
Що подарувати на подарунок до свята?
Що подарувати на новий рік, день народження мамі, татові, брату, друга, кума, бабусі, дідусеві, дітям. Подарунок на різдво повинен бути не тільки красивий, але і корисний. Подаруйте на різдво і до нового року бактерицидний рециркулятор повітря.Завод ..