• Підставка для рук COMFORT SHEMAX - коричнева

Підставка для рук COMFORT SHEMAX - коричнева

зв’язатися з менеджером

 • Brand: SHEMAX
 • Product Code: SHEPL-BN

Варіанти


Чому варто інвестувати в LUXURY підставку для рук? 

Перш за все, це забезпечує стійкість при роботі з пилозбірником, це дозволяє точно виконати кожну деталь манікюру, ідеального нанесення лаку. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що робота буде виконана на найвищому рівні!

Ортопедичний контроль постави та розвантаження майстра. У середньому процедура манікюру займає 1,5 години. Зміщення руки клієнта, болю в шиї та спині при тривалій зосередженій роботі в одному положенні – не уникнути. Втома та дискомфорт також позначаються на кінцевому результаті – точності та обережності покриття.

Забезпечити максимально стійке та комфортне становище під час усієї процедури допоможе манікюрна підставка для рук SHEMAX LUXURY – стильний зручний аксесуар для nail-майстрів.

Переваги підставки для рук:

 • Комфорт. Висота підставки – 140 мм. Внаслідок того, що долоня клієнта зручно фіксується ближче до лампи, майстру не доводиться сильно нахилятися. Майстер зможе розмістити руки клієнтів в зручному для себе положенні, не фіксуючи руку в повітрі. Руки, лікті  клієнтів уникають тривалого контакту з твердою поверхнею столу. Шия та спина практично не втомлюються.

 • Якість. Всі манікюрні підставки SHEMAX ручного збирання. Ніжки підлокітника для манікюру зроблені з високоякісного металу. Крім того, кожна підставка проходить трирівневий контроль якості.

 • Матеріал зі стійкої екошкіри, тому на подушці немає ні згорток, ні скоб, в яких може збиратися пил. Її легко обробляти та дезінфікувати. Можна обробляти дезінфекційними розчинами (АХД, Біолонг і т.п.).  На ніжках є спеціальні войлочні накладки – вони допоможуть запобігти ковзанню і не дадуть подряпати поверхню, на якій стоїть підставка.

 • Стійкість. Площа верхньої частини підлокітника 420х120 надійно фіксує руку клієнта. У майстра немає шансу фрезою поранити руку або змастити гель-лак. Завдяки стійким широким ніжкам підставка стоїть міцно.
 • Розміри підлокітника для манікюру:

  Ширина: 12 см

  Висота (загальна): 14 см

  Довжина: 42 см

  • Економія робочого місця. Завдяки універсальному розміру вільне місце під підставкою відмінно підходить для того, щоб розмістити там манікюрну лампу або пилозбірник SHEMAX.

  • Дизайн. Вишуканий стильний дизайн підставок ідеально підкреслить індивідуальність майстра та атмосферу салону та забезпечить яскраві знімки для вашого портфоліо у соціальних мережах. Ніжки підставки мають авторський дизайн. 

  Підставка SHEMAX доступна в асортименті 16 кольорів.  Ми можемо підібрати її під ваш стиль та вподобання. Виберіть колір, який вам найбільше підходить, і насолоджуйтеся стабільністю та комфортом під час роботи.


  Габарити
  Вага 1,5 кг
  Вага в коробці 1,62 кг
  Розмір 42 х 12 х 14 см
  Розмір коробки 46 х 13 х 7 см