Відмінність витяжки з мішком і витяжки з фільтром для майстрів манікюру

Яку витяжку для манікюру вибрати? Як купити найпотужнішу витяжку для манікюру? Часті питання у майстрів манікюру. Постараємося максимально просто відповісти і привести плюси і мінуси різних збірок.

Першими на ринку України з'явилися манікюрні витяжки з мішком. Дуже бюджетний варіант, який відразу всім сподобався. Але, під час експлуатації майстри бачили на столах все ту ж пил, від якої так хотіли позбутися, купивши пилосос для манікюру.

Український виробник SheMax запропонував на ринку України нову модель витяжки з фільтром, яка в хоті першого тестування зарекомендувала себе як найкраща витяжка для манікюру. Поговоримо тепер конкретно про основні відмінності двох моделей.

Недоліки витяжки для манікюру з мішком:

1. Відкритий корпус витяжки, створює багато шуму, і справа не в дБ, а в проти закону фізики.

2. Мішок під столом перебувати на ногах у клієнтів.

3. Потрібно міняти мішок на новий після 1-2 клієнтів або буде видувати пил назад на стіл. Для цього, потрібно лестощі під стіл, знімати мішок, надягати новий, а старий вивертати, витрушувати, потім прати, сушити. Через великий потік клієнтів і відсутності часу майстер не буде цього робити кілька разів на день.

4. Витяжка з мішками - це застаріла модель, яка себе вичерпала. Технологія витяжки з фільтром кардинально інша і більш практична.

5. Механіка роботи витяжки з мішком виглядає так: пил проходить через мотор і тільки потім потрапляє в мішок. Мотор забувається і служить менше, ніж у витяжці з фільтром, де фільтр перебувати перед самим мотором.Переваги витяжки для манікюру з фільтром:

1. Корпус герметично закритий, мотор і всі дроти розміщені всередині корпусу.

2. Фільтр легко дістається з боку майстра. Досить витрусити пил в раковину після кожного клієнта.

3. Має приємний естетичний вигляд.

4. Рівень шуму найнижчий з усіх пропозицій в Україні і СНД (особисто тестували)

5. Наявність знімного блоку з кабелем, а не припаяний блок до самої витяжці (якщо випадково пошкодили кабель, досить замінити на новий, і не потрібно перепоювати всю витяжку).

13.02.2019