18-20 вересня в Київському МВЦ відбудеться ХVIII Міжнародна виставка індустрії краси - InterCHARM-Україна 2019


InterCHARM-Україна 2019 - наймасштабніша подія beauty-ринку в східній Європі. На виставці відвідувачі матимуть можливість ознайомитись з останніми трендами, розробками і технологіями індустрії краси. У виставці візьмуть участь понад 600 експонентів, очікується 40 000 відвідувачів, які є професіоналами beauty-сфери. Площа виставкової експозиції - 22 000 м².


Виставка буде складатись з 9 розділів:

● RETAIL products

● Створення продукту і технології продажів

● Beauty Lab: Салонний бізнес

● Permanent Make-Up

● Nail Service

● Hairdressing

● Professional MakeUp

● Все для нарощування волосся та вій

● Пірсинг та татуаж


Крім того, на виставці можна буде відвідати національні павільйони Польщі, Південної Кореї, Китаю, Італії, Туреччини; а також стенди компаній з США, Франції,

Іспанії, Англії, Таїланду, Бразилії, Японії, Індії, Пакистану, ОАЕ. Особливістю міжнародної виставки індустрії краси - InterCHARM-Україна 2019 являється велика кількість заходів: майстер-класи, конференції, презентації, масштабні чемпіонати з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу та моделювання брів. На всіх заходах виступатимуть визнані експерти в кожному з напрямків індустрії краси.


Відвідувачі виставки будуть мати можливість скористатись такими сервісами як:

1. «Байєрська програма» - сервіс для пошуку постачальників і продукції на виставці. Дозволяє відвідувачам і експонентам заздалегідь призначити один одному зустрічі, які будуть проводитися протягом 3 днів роботи виставки.

2. «Біржа праці» дозволить шукачам розмістити своє резюме, яке побачать всі учасники та відвідувачі виставки, а роботодавцям, залишивши заявку з вакансією на сайті, знайти співробітників.

3. «Go To»  відвідувачів з усіх регіонів України для спільної та комфортної поїздки. Ті, хто мають вільні місця в машині, зібравшись на виставку InterCHARM-Україна 2019, можуть залишити оголошення на сайті виставки та знайти попутника.


Організатор ХVIII Міжнародної виставки індустрії краси - InterCHARM- Україна 2019 -  (ITE GroupPlc), генеральний партнер виставки - HydroPeptide.


Чекаємо на вас на виставці InterCHARM-Україна 2019 18-20 вересня!

Детальна інформація: https://intercharm.kiev.ua

10.09.2019