• Доставка товару по світу

Співпраця з компанією SheMax - це підтримка на всіх етапах покупки. Після замовлення з Вами зв'яжеться менеджер і Ви виберете зручний спосіб доставки Вашого замовлення виходячи з розміру коробок і ваших побажань. Якщо хочете запитати вартість доставки перед замовленням, вам потрібно написати на нашу пошту: info@shemax.ua. Відповідь приходить дуже швидко. Ми завжди на зв'язку з клієнтами.


  • Сертифікати якості на продукцію

Асортимент продукції SheMax має високу якість сировини і збірки, що підтверджено сертифікатами СЕ. Купуючи пилосос для манікюру в Україні або бактерицидний рециркулятор повітря ви можете бути впевнені в безпеці товару і його надійності.


  • Завод виробник в Україні

Made in Ukraine. Нове слово для світового ринку. Наше завдання розповісти світові про українського виробника, як про якісний заводі, який виробляє гідний товар для майстрів краси. Наші конструктори зможуть реалізувати ваш індивідуальний запит на виробництво, узгодити замовлення private label і створити товар під найскладніші завдання майстрів краси з усього світу. Є ідеї і питання пишіть нам: partner@shemax.ua


  • Програма для дистриб'ютора

Для постійних клієнтів ми розробили програму лояльності і систему знижок. Для нових клієнтів є готові стартові набори, які включають необхідний асортимент для старту продажів у Вашій країні. Хочете стати представником бренду SheMax, напишіть нашому керівнику і він особисто розгляне вашу заявку. Інформація в контактах.

01.12.2020