Останні дні продажу колишніх моделей витяжок
«Боляче прощатися з нашим дітищем, дуже сумно на душі, але це єдиний спосіб уберегти нових клієнтів від обману.

Я, Тетяна Сконякова, пишаюся нашою командою і тим, що SheMax задає тренди. В Україні з'явилася точна підробка, дуже неякісної витяжки, під наш бренд SheMax. Прямокутна форма, яку ми особисто розробив рік тому, на жаль не запатентували, тому судитися з конкурентом немає сенсу. У кожному нашому пості писали "остерігатися підробок", але все ж з'явилися ошукані клієнти, які думали що купують якісну сертифіковану витяжку SheMax, а купили бюджетну і не якісно підробку.
Тому, директорами компанії, було прийнято рішення зняти ці моделі з виробництва назавжди. Боляче прощатися з нашим дітищем, дуже сумно на душі, але це єдиний спосіб уберегти нових клієнтів від обману.
Але ми не стоїмо на місці, розробили і займаємося патентом нових моделей витяжок нового покоління. Довговічний, складна конструкція, ідеальний дизайн. Сучасний гаджет для нігтів майстрів. Над прототипом перших моделей працювали останні півроку, зовсім скоро вони будуть у продажу у всіх наших дилерів і на виставці в Києві InterCHARM - Україна 2019

У чому відмінність нових моделей від існуючих:
1. У нових моделях буде стояти ДВА мотор (ми особисто сконструювали мотори, які за своєю будовою відрізняється від старих версій потужності і надійності)
2. Розробили унікальний рассекатель повітря. Поставили спеціальний захист яка розсікає сильний потік повітря.
3. Збільшили силу захвату пилу
4. Захоплення пилу по всьому периметру витяжки. Раніше тільки по центру була тяга і збір пилу, а зараз куди б ви не поставили руку клієнта, з будь-якого боку, однакова сила захоплення нігтьової пилу.
5. Фільтр до витяжки буде незвичайні.
6. Корпус і дизайн вас здивує. Це дорогий аксесуар, який повинен бути у кожного майстра нігтьової естетики по всьому світу, він ідеально, до порошинки втягує пил, очищаючи повітря клієнтам і майстрам. "


Текст скопіровано на сторінці керівника бренду. Татьяни Скорянкової -  https://www.facebook.com/tanya.skornyakova

05.09.2019