Професійна манікюрна витяжка Steel PRO SHEMAX


Презентуємо довгоочікувану модель витяжки, яка відповідає всім побажанням майстрів і поєднує в собі тільки кращі ідеї.

Анонс витяжки відбувся в рамках міжнародної виставки краси - InterCHARM Україна 2019.


Маючи дворічний досвід виробництва витяжок для манікюру, бренд SheMax, втілив ідеальну у всіх сенсах модель. Високі технологічні характеристики, плюс вишукане дизайнерське рішення реалізовано в витяжці під назвою - Style PRO.

Головною особливістю витяжки SheMax Style PRO, є наявність ДВОХ моторів, замість одного, як в інших існуючих витяжках. Саме SheMax першим на ринку, запропонував і реалізував ідею з посиленням потужності, шляхом установки двох відцентрових моторів. Завдяки цьому, площа захоплення пилу рівномірно розподілена по всьому периметру. Для порівняння - в витяжках з одним мотором, робоча область захоплення пилу, працює безпосередньо тільки над мотором, а це всього лиш площа в 15 см. У новій моделі працює абсолютно вся площа розміром 24x17 см, рівномірно притягаючи пил.

Додатковою особливістю нової моделі стала новітня технологія "air bowl". Працюючи з конструкторами і розбираючи потоки повітря, було прийнято рішення змоделювати ефект торнадо всередині витяжки. Для цього знадобилося створити плавне поглиблення до мотору, штучно захоплюючи повітря з поверхні і направляючи його до центру. Так як в моделі два мотора, відповідно було спроектовано дві повітряні чаші, які ведуть до мотору.

Велике значення було приділено виходу повітря. Адже при неправильній конструкції корпусу, мотор може перегріватися і виходити з ладу. У витяжках Шемакс, цієї проблеми не існує. Постійні дослідження привели до ідеального рішенням при цьому збережений низький рівень шуму.


З огляду на високі технологічні показники, дизайн витяжки залишається на висоті. Основний корпус витяжки складається з нержавіючої сталі, пластикові накладки згладжують кути при цьому доповнюють асортимент кольорових моделей. Ви можете купити витяжку Шемакс в чорному, сірому, рожевому і білому кольорі пластика. Змінна решітка кріпиться на магнітах. Її дуже легко зняти, для очищення фільтра від пилу. Багаторазові змінні фільтра завжди є в наявності.

Важливо дотримуватися правил догляду за фільтром, щоб збільшити термін його експлуатації: чистити після кожного клієнта, не мити в воді, зберігати в сухому місці. Рекомендований виробником термін експлуатації - 2 місяці.

Додатковим аксесуаром до витяжки служить - манікюрна підставка для рук. Розмір підставки ідеально підходить під витяжку і дозволяє регулювати відстань. Підставки представлені в 13 різних кольорах з нержавіючими ніжками, які не царапають стіл. Якість підставки регулюється ручною зборкою і контролем відвантаження продукції.


ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

Витяжка SheMax Style PRO має необхідну швидкість для захоплення пилу. Додаткове збільшення потужності, тільки споживає більше вашої електроенергії і створює додатковий шум. Проведені дослідження з витяжкою показують, що наявність більш широкої площі захоплення пилу, є більш результативним варіантом якісного усунення пилу на робочому місці.


  • Потужність 54W
  • Швидкість захоплення пилу - 3,7 м/с
  • Розмір решітки 24x17см
  • Розмір витяжки 36х20х7,5см
  • Кольори: чорний, сірий, білий, рожевий
  • Гарантія 1 рік
  • Комплектація: витяжка, багаторазовий фільтр, блок з виделкою, інструкція із заповненою гарантією.


EAN-13 4820256490020
Швидкість 3,7 м/с
Гарантійний строк 1 роки
Два мотора - одна витяжка
Два мотора - одна витяжка
Презентуємо Вам - особливу витяжку для манікюру! У комплектації моделі Style PRO SHEMAX йде ДВА мотора, замість одного. Український виробник витяжки для манікюру SheMax першим на ринку запропонував клієнтам ідею з подвійним мотором в витяжці. Ця..

Супутні товари