breadcrumbs_revolution_themeSheMax - це професійні витяжки для майстрів манікюру.

Історія зародження нового українського бренду розпочалася 1 травня 2018 року, коли ми (Сергій Шелест і Тетяна Скорнякова) відкрили власне виробництво витяжок в місті Дніпро для майстрів індустрії краси. Підійшли до створення витяжок дуже серйозно. Першими нашими моделями були: настільна кругла витяжка «Сфера» і класична квадратна витяжка «Класик Mini» з мішком. Зовнішній вигляд витяжок був зроблений по персональної формі і наше особисте дизайну. Подібних витяжок на той момент за зовнішнім виглядом не було, ні у кого в світі.

За два місяці після старту, ми успішно продали більше тисячі витяжок не тільки в Україні, а й за її межами. Асортимент поповнився витяжкою і підставкою для педикюру, а також вбудованої витяжкою в стіл. Спілкуючись особисто з майстрами ми чули реальні відгуки і побажання про товар. Так було вирішено рухатися далі і запропонувати майстрам модель витяжки з фільтром.

У липні відбувся реліз нашої преміум витяжки з фільтром, а слідом за нею і виразний витяжки в стіл з фільтром. Вже через пару тижнів було зрозуміло, що нашу розробку чекає великий успіх. Так і сталося. Нові витяжки потрапили в Європу, де їх високо оцінили майстри працюють за кордоном.

Витяжки SheMax мають сертифікати, що підтверджує високу якість продукції. Багато уваги у виробництві приділяється деталям. Якісні комплектуючі та ніякої економії роблять витяжку більш дорогої. Але при цьому гарантовано потужної і з бездоганною якістю.

2019 виходить наш бестселер - настільна витяжка Style PRO в металевому корпусі на два мотора. Усе найкраще зібрано в цій моделі. Дизайн виконаний в мінімалістічесоком стилі, дуже красивий і практичний в роботі. В цьому ж році ми тестуємо новий вид продажів презентуючи - лімітовану серію V-PO (пилососа для установки в стіл). Таких моделей було випущено всього 500шт.

Запропонувавши майстрам краси, кращі моделі манікюрних пилососів, ми приступили до розробки нових продуктів. У 2020 році, проаналізувавши ринок, ми зрозуміли, що хочемо піклуватися про здоров'я всього салону краси і запропонували - бактерицидний рециркулятор повітря, який безпечно знезаражує віруси в приміщенні в присутності людей.

Абсолютно новим продуктом для всього світу стала - витяжка для lashmaker (майстрів по роботі з віями). Саме SheMax, першим винайшов цей продукт. Завдання цього товару - захопити токсичний запах клею і очистити його з промощью спеціального фільтра. Так майстер не буде чути шкідливий запах і не буде хворіти на алергію.

2020 року на стратегічній сесії керівників і топових менеджерів було прийнято рішення створити новий візуальний образ. В основі нового логотипу закладений трикутник, який символізує три основні принципи нашого заводу: якість, дизайн та інновації. Трикутник символізує рівні сторони, ніяка з них не може бути менше або більше. Як і наш підхід до якості, дизайну та інновацій. Зараз ми стали заводом з виробництва електротоварів для салонів краси, спрямованих на збереження здоров'я і безпеки beauty майстрів.

"SheMax - Досконалість в деталях"


Слідкуйте за нашими новинами і підписуйтесь на нас 

instagram/shemax.official

facebook/shemax.official