breadcrumbs_revolution_themeSheMax - це професійні витяжки для майстрів манікюру.

Історія зародження нового українського бренду розпочалася 1 травня 2018 року, коли ми (Сергій Шелест і Тетяна Скорнякова) відкрили власне виробництво витяжок в місті Дніпро для майстрів індустрії краси. Підійшли до створення витяжок дуже серйозно. Першими нашими моделями були: настільна кругла витяжка «Сфера» і класична квадратна витяжка «Класик Mini» з мішком. Зовнішній вигляд витяжок був зроблений по персональної формі і наше особисте дизайну. Подібних витяжок на той момент за зовнішнім виглядом не було, ні у кого в світі.

За два місяці після старту, ми успішно продали більше тисячі витяжок не тільки в Україні, а й за її межами. Асортимент поповнився витяжкою і підставкою для педикюру, а також вбудованої витяжкою в стіл. Спілкуючись особисто з майстрами ми чули реальні відгуки і побажання про товар. Так було вирішено рухатися далі і запропонувати майстрам модель витяжки з фільтром.

У липні відбувся реліз нашої преміум витяжки з фільтром, а слідом за нею і виразний витяжки в стіл з фільтром. Вже через пару тижнів було зрозуміло, що нашу розробку чекає великий успіх. Так і сталося. Нові витяжки потрапили в Європу, де їх високо оцінили майстри працюють за кордоном.

Витяжки SheMax мають українські сертифікати, що підтверджує високу якість продукції. Багато уваги у виробництві приділяється деталям. Якісні комплектуючі та ніякої економії роблять витяжку більш дорогої. Але при цьому гарантовано потужної і з бездоганною якістю.


Слідкуйте за нашими новинами і підписуйтесь на нас в Instagram - https://www.instagram.com/shemax_ua