Про нас

SHEMAX  найбільший завод в Україні з виробництва обладнання преміумкласу в салонах краси. SHEMAX активно розвиває власний бренд по всьому світу й експортує продукцію в Європу й Америку. Загальна площа заводу  3 га. SHEMAX повністю сертифікований за європейськими стандартами. 

Зареєстрована торгова марка SHEMAX в Україні та на території Європи. Вся продукція, яку виробляє SHEMAX, є авторським дизайном керівника компанії, на яку є багато патентів.


SHEMAX перша компанія у світі, яка провела глибоке наукове дослідження пиловловлювача на базі міжнародного університету і довела, до  яких алергічних захворювань може привести пил, якщо у майстра манікюру немає пиловловлювача SHEMAX.

SHEMAX була заснована 1 травня 2018 року. Розвиток почався з українського ринку. З часом компанія закрила продажі всередині України, вийшла на європейський ринок, і почала займатися виключно експортом. У 2022 році під час війни в Україні, щоб врятувати сім'ю, бізнес і команду, компанія SHEMAX прийняла серйозне рішення, й переїхала з командою фахівців до кордону з Угорщиною, за 4 місяці побудувала там великий завод.

Власники компанії Сергій і Тетяна Шелест, чоловік і дружина! Це сімейний бізнес першого покоління, який розвиватиметься століттями.


SHEMAX мотивує своїх власників рости, досягати успіху, прагнути стати краще себе, підкорювати вершину, ставити цілі й досягати їх. SHEMAX мотиваційний двигун, наполегливість, праця;

Як кажуть власники, SHEMAX "Це наше відображення, наше життя, наша сильна сім'я, наша сила волі, складні рішення, які ми приймаємо щодня. Філософія SHEMAX звучить так — максимальна преміальна якість і досконалість у всьому!"


Основний колір білий. Це єдиний і найважливіший колір у світі, який поєднується з будь-якими відтінками. Білий означає: чистота, спокій, впевненість у високій якості, преміум, здоров'я.

Символом бренду є літера «А» це перша літера алфавіту і символу, яка поєднує в собі три найважливіших основи роботи: інноваційність, якість і авторський дизайн продукції.

SHEMAX розвивається динамічними темпами, з кожним місяцем збільшуються продажі від теперішніх дистриб'юторів та приєднуються нові країни.Головний конструктор продукту Сергій Шелест 

Основним стратегом маркетингу в компанії є Тетяна Шелест

SHEMAX підтримує своїх дистриб'юторів у рекламі та маркетингу, оплачує участь у міжнародних виставках.

SHEMAX досконалість в деталях.