breadcrumbs_revolution_theme

SheMax - найбільший завод в Україні з виробництва обладнання преміумкласу в салонах краси. SheMax активно розвиває власний бренд по всьому світу й експортує продукцію в Європу й Америку.


Загальна площа заводу - 3 га. SheMax повністю сертифікований за європейськими стандартами. Зареєстрована торгова марка SheMax в Україні та на території Європи. Вся продукція, яку виробляє SheMax, є авторським дизайном керівника компанії, на яку є багато патентів.


SheMax - перша компанія у світі, яка провела глибоке наукове дослідження пиловловлювача на базі міжнародного університету і довела, до  яких алергічних захворювань може привести пил, якщо у майстра манікюру немає пиловловлювача SheMax.


SheMax була заснована 1 травня 2018 року. Розвиток почався з українського ринку. З часом компанія закрила продажі всередині України, вийшла на європейський ринок, і почала займатися виключно експортом. У 2022 році під час війни в Україні, щоб врятувати сім'ю, бізнес і команду, компанія SheMax прийняла серйозне рішення, й переїхала з командою фахівців до кордону з Угорщиною, за 4 місяці побудувала там великий завод.


Власники компанії - Сергій і Тетяна Шелест, чоловік і дружина! Це сімейний бізнес першого покоління, який розвиватиметься століттями.


SheMax мотивує своїх власників рости, досягати успіху, прагнути стати краще себе, підкорювати вершину, ставити цілі й досягати їх.

SheMax - мотиваційний двигун, наполегливість, праця;


Як кажуть власники, SheMax - це наше відображення, наше життя, наша сильна сім'я, наша сила волі, складні рішення, які ми приймаємо щодня. Філософія SheMax звучить так - максимальна преміальна якість і досконалість у всьому! "


Основний колір - білий. Це єдиний і найважливіший колір у світі, який поєднується з будь-якими відтінками. Білий означає: чистота, спокій, впевненість у високій якості, преміум, здоров'я.


Символом бренду є літера «А» - це перша літера алфавіту і символу, яка поєднує в собі три найважливіших основи роботи: інноваційність, якість і авторський дизайн продукції.


SheMax розвивається динамічними темпами, з кожним місяцем збільшуються продажі від теперішніх дистриб'юторів та приєднуються нові країни.

Головний конструктор продукту - Сергій Шелест 

Основним стратегом маркетингу в компанії є  Тетяна Шелест

SheMax - підтримує своїх дистриб'юторів у рекламі та маркетингу, оплачує участь у міжнародних виставках.


SheMax - ідеальність в деталях.