Вбудованний пилозбірник - STYLE V-PRO SHEMAX - білий

зв’язатися з менеджером

  • Brand: SHEMAX
  • Product Code: SHE4

Робоча площа захоплення пилу - 24x17 см

Саме SHEMAX першим на ринку запропонував і реалізував ідею з підсилення не потужності, а сили тяги. Завдяки відцентровому мотору і впровадження новітньої технології "air bowl" створюється ефект торнадо всередині витяжки. Розумний потік повітря не дозволяє пилу піднятися вгору, миттєво захоплює її по всьому периметру, направляє в центр і пропускає через ребристий фільтр.


Найнижча висота 7 см (форма хвилі)

Українська компанія SHEMAX - перший в світі завод-виробник, який зменшив висоту моделі з 14 см до 7 см, використавши стільницю для глибини фільтра. Нижня частина корпусу пилозбірника має форму хвилі. Висота по центру - 9 см, по краях - 7 см дозволяє майстру і клієнтам обрати зручну позу на час сеансу, що робить його комфортним і невимушеним.


Фільтр на столі - не під столом

Фільтр в моделі STYLE V-PRO знаходиться не під столом, а на рівні стільниці. Це значно спрощує процедуру його очищення. Немає необхідності заглядати під стіл, приймати незручні пози і витрачати час, щоб змінити фільтр. Достатньо всього лише підняти металеву решітку, яка кріпиться на магнітах, і легко замінити фільтр.


Багаторазовий змінний фільтр

Для моделі STYLE V-PRO використовується НЕРА-фільтр, здатний затримувати в собі найдрібніші частинки пилу і навіть віруси. Саме такий фільтр застосовується для очищення повітря в медичних установах, і лабораторіях з високими вимогами до рівня очищення повітря. Мікрочастинки під тиском пресуються в крихітні гранули і осідають в глибині ребристої поверхні фільтра. Завдяки цьому процес його заміни проходить абсолютно без ризику вдихнути зібраний пил.

Низький клас споживання електроенергії - висока потужність

Відцентровий мотор пилозбірника розроблений інженерами SHEMAX і виготовлений спеціально для компанії. На відміну від стандартних пилозбірників, які розраховані на 98W, модель STYLE V-PRO має рекордну силу тяги 4,4 м / с, при потужності всього 60W. За рахунок цього вимикається зайве споживання електроенергії і двигун працює практично безшумно протягом 6 років безперервної роботи. Всі витяжки компанії SHEMAX  мають маркування СЕ і Сертифікат виробництва ISO.

Загальні характеристики
Електричне підключення 100-240V | 50-60Hz | 60W
Кількість двигунів 1 шт
Країна виробник Україна
Швидкість 4.4 м/с
Гарантійний строк 1 рік
Габарити
Вага 2,12 кг
Вага в коробці 3.16 кг
Розмір 34 х 21 х 7(9)см
Розмір коробки 46 х 27.5 х 14.5см
Площа захоплення повітря 19 х 28см